logo-top-1

Kurse të plota njëvjeçare

View More
logo-top-2

Informacion rreth kurseve.

View More
logo-top-3

Filloni karrierën tuaj

View More

ABONOHUNI NË KURSET TONA

Bëhuni pjesë e Institutit ATC

Regjistrohu Tani

  Eventet

  Ngjarjet e ardhshme arsimore për të Zhvilluar aftësitë tuaja.

  17
  Nëntor
  DSC_0366
  Siguria në Ushqim
  12:00 am - 12:00 am

  Instiituti Profesional Atc në bashkëpunim me Ambasadën e Francës në kosovë, zhvillon konferencën me tematikë profesionale nën temën “Siguria në Ushqim”

  Çfarë thonë Studentët

  Opinioni i studentëve të cilët kanë mbaruar studimet tek ne.

  ATC, një institut i shkëlqyer me një mësimdhënie të shkëlqyer. Jeni më të mirët dhe një institut i shkëlqyer për njerzit që kërkojnë profesion.

  _Lorenc Atia,

  Student
  Instituti më i mirë ku gjithcka është perfekte, duke nisur nga profesorët te laboratoret. Unë kam mbetur shumë i kënaqur, ishte dicka shumë e vlefshme për mua. Merreni profesionin nga profesionistët!

  _Gentjan Ranxha,

  Student
  manuel
  “ Ju falenderoj nga zemra për cdo mësim që morëm nga Insituti ATC. Kam kaluar një eksperiencë që nuk mund të harrohet kurre dhe mbi te gjitha më dhatë mundësine që unë të punoj në zanatin e Kuzhinës dhe gjithë kjo falë ATC. Ju faleminderit edhe njehere! Jeni më të mirët! ”

  _Salbi Panci,

  Student Kuzhine